Aglomeracija – novi rok za završetak je kraj travnja

Od početka prosinca do kraja veljače izvođači radova na projektu Aglomeracije Križevci, Zajednica ponuditelja Radnik d.d. Križevci i Zagorje gradnja d.o.o. Zagreb, izgradili su i rekonstruirali 30 (trideset) metara vodovodne mreže, odvodnja nije građena, a broj priprema za vodovodne i kućne priključke odvodnje u ta se tri mjeseca nije povećao. Prema mjesečnim izvješćima koje Vodne usluge Križevci kao nositelj projekta šalju medijima, broj izvedenih priprema za vodovodne priključke krajem prosinca je isti kao i u veljači – 1.500, a od tad se nije mijenjao ni broj priprema za priključke odvodnje – odrađeno ih je 2.050.

Budući da je kraj projekta najavljivan više puta, a svi obećani rokovi dosad su probijeni, pitali smo Vodne usluge koliko su dosad izvedeni radovi blizu kraju i koliko se toga još mora odraditi.

Preostalo je za izvesti oko 15 priprema za priključke odvodnje i oko 60 priprema za priključke vodoopskrbe, a plan izvođača je da se do kraja travnja završe radove na vodoopskrbi, odvodnji i asfaltiranju cesta nakon čega preostaju radovi na prespajanju, ispitivanju i priključenjima“, odgovaraju nam iz Vodnih usluga. U veljači su asfaltirane ulice Frana Gundruma, Frana Galovića i odvojak u Križevačkoj Poljani, a u ožujku bi trebale biti gotove Krunoslava Heruca, Potočka i Crni put, potvrdili su iz Vodnih usluga.

Vezano
Komentiraj

Tvoja e-mail adresa neće se nigdje vidjeti javno