[FOTO] Rukometaši KTC-a izgubili „dobivenu“ utakmicu

Rijetko viđen preokret dogodio se večeras na rukometnoj utakmici 3. kola 1. HRL Sjever između križevačkog KTC-a i Slatine. Križevčani su imali sve u svojim rukama, u 51. minuti vodili osam razlike, 34:26 pogotkom Markovića, a onda se dogodio neshvatljiv strmoglav pad u završnici susreta u kojoj je KTC postigao još samo jedan pogodak, Marković iz sedmerca u 55. minuti za 35:30, a gosti čak 9, odnosno posljednjih pet minuta nanizali su seriju 7:0, iskoristivši potpuni „raspad sustava“ u igri domaćina i dva igrača više u jednom razdoblju.

Treći poraz KTC-a, prva pobjeda Slatine koja se nije predavala i, naposljetku, je potpuno zasluženo uzela dva boda u križevačkom sportskom domu. Naši rukometaši u sljedećem kolu gostuju u Našicama kod druge postave Nexea. KTC-Slatina 35:37 (17:17)

KTC: Haman, Marković 11 (1), Vinković 14 (5), Braut 1, Valentaković 5, Harča, Vranić 1, Antolić, Kolić, Pužek, Borota 1, Celovec 2, Srbljnović. Trener: Dragutin Miklečić.

SLATINA: Lukić, Horvat 1, Repić 9, Agatić, Bočkaj 4, Gotal 9 (3), Brnada, Dragojević 6, Butorac 1, Hankić 6 (2), Fazekaš, Škafar, Šomođi 1, Slukan, Berkec, Loparac. Trener: Dražen Venus. SEDMERCI: KTC 8 (6), Slatina 6 (5). ISKLJUČENJA: KTC 12 minuta, Slatina 6 minuta.