Brdo i dalje previsoko za Radnik

Danas su odigrane dvije utakmice 6. kola SuperSport 2. NL. Mladost Ždralovi je na svom stadionu Brdo nadjačala Radnik Križevci 2:1 (2:0) i preuzela vodstvo na ljestvici. Mladost je u ranom razdoblju utakmice stekla prednost 2:0 pogocima Lope i Pisačića. Nakon toga, proigrali su i križevački nogometaši. Šimun Šabijan pogodio je vratnicu u 38. minuti.

U drugom poluvremenu, puno prigoda na obje strane i nekoliko izvrsnih intervencija križevačkog vratara i kapetana Miroslava Koprića. Borna Lesjak je snažnim i preciznim udarcem smanjio na 2:1 u 83. minuti. Naši nogometaši u sljedećem kolu dočekuju Segestu. Neodlučeno je danas završio ogled Hrvatskog dragovoljca i Bjelovara, 1:1. Sutra se igraju ostale utakmice 6. kola. Vodi Mladost Ždralovi s 15 bodova ispred Bjelovara s 14. Radnik Križevci je osmi sa 7 bodova.