Križevčani poraženi u Slavonskom Brodu

Nogometaši Radnika Križevci poraženi su danas u Slavonskom Brodu u 3. kolu SuperSport 2. NL. Marsonia-Radnik Križevci 2:1 (2:0). Otegotna okolnost za našu momčad bila je rana ozljeda Kuqija koja je potpuno poremetila ritam Milinovićeve postave u prvom poluvremenu. Ubrzo su domaćini poveli u 16. minuti preko Žuljevića koji je zabio pogodak i u 44. minuti za 2:0.

Križevčani su bili puno bolji u nastavku utakmice, u 67. minuti na 2:1 smanjio je Kesse nakon dodavanja Medića. Imali su puno prigoda, ali, nažalost, nisu uspjeli izjednačiti rezultat. Radnik u sljedećem kolu gostuje kod Grobničana. Nadamo se da Kuqi zbog ozljede neće dulje vrijeme izbivati s travnjaka.

Radnik Križevci: Koprić, Bužić, Orlović (Senko), Mačković, Gogić (Teo Barišić), Lesjak, Medić, Toni Barišić (Kesse), Kuqi (Šabijan), Sivonjić (Katalenac), Begonja. Trener: Milinović.