Mladi tenisači za vikend igrali na tri turnira

Osam mladih tenisača iz Tk Radnik Križevci nastupilo je u subotu na tri turnira u tri različita grada. Najmlađi natjecatelj Toni Pavunić igrao je u Virovitici na turniru do 8 godina u organizaciji Tk Didon iz Virovitice i zauzeo 4. mjesto u svojoj skupini. Na istom turniru, ali u kategoriji do 10 godina, igrala je Melani Plavec i zauzela treće mjesto u srebrnoj skupini.

Na regionalnom turniru u Đurđevcu nastupili su Anica Đurec, Sonja Biljan, Boris Biljan i Ivan Štubelj. Anica je završila druga, Sonja treća, Boris četvrti i Ivan šesti. Na istom turniru bila je prijavljena i Mia Matasić u kategoriji do 16 godina, ali je turnir otkazan.

Vito Pavliček je igrao HTS-ov turnir Kids Zagreb Open do 12 godina i s dva poraza i jednom pobjedom nije osigurao plasman u glavni dio turnira. Predstavnici kluba se s trenerima Kristijanom Pižirom i Gordanom Kneževićem već pripremaju za vikend i nove turnire na kojima će se boriti za nove poene.