Na križevačkim zemljanim terenima Krmpotić slavio protiv Balića

U sjeni subotnjeg finala u kojem je Donna Vekić osvojila srebrnu medalju na pariškom olimpijskom turniru u Roland Garrosu, na križevačkim zemljanim terenima odigran je turnir “Ljetna tarapana 2024.”, u organizaciji TK Radnik Križevci. Osvojio ga je Eduard Krmpotić pobjedom 2:0 nad Davorom Balićem, dok je treće mjesto, bez borbe nakon predaje Zorana Ruklina, zauzeo Danijel Tutić.

Na turniru su nastupili članovi kluba i gosti Hrvoje Miler, Hrvoje Ević, Boris Prstec, Eduard Krmpotić, Martin Slavinić, Danijel Tutić, Zdravko Gučin, Zoran Ruklin, Zdenko Međimorec, Davor Balić i Matej Bunta. Pojedini mečevi, doznajemo, odigrani su uz povišene napetosti među rivalima, ali uvijek u sportskome duhu, pošteno i pravedno.

Najboljima je predsjednik kluba Ivan Šarić uručio nagrade i najavio veliki klupski turnir za početak rujna. Zasad je poznato da će se igrati dva dana na ispadanje, s glavnim i utješnim dijelom, te nositeljima i drugim zanimljivostima koje se susreću na ozbiljnim teniskim turnirima.